Vstavané skrine a šatníky

Akciová ponuka

pripravili sme pre vás výhodnú ponuku najbežnejšie používaných rozmerov vstavaných skríň o šírke 1,5 m, 2,0 m a 3,4 metra. Samozrejme vám vieme pripraviť akciovú cenu aj na iné, vami zadefinované rozmery a vnútorne členenie vstavanej skrine.


Všetko na mieru

Pri vstavaných skriniach, šatníkoch ale aj šatníkových skriniach ide o výrobu presne na mieru podľa konkrétnych a individuálnych požiadaviek zákazníka.
Pre dokonalé využitie priestoru na odkladanie šiat, obuvi, kancelárskych potrieb, resp. iných doplnkov vám pripravíme 3D náhladovú štúdiu presne podľa vašich požiadaviek, alebo vám navrhneme riešenie s priestorovou vizualizáciou technického a povrchového prevedenie, aby ste využili každý centimeter štvorcový priestoru.
Naše riešenia ponúkajú maximálne využitie stavebných výšok s možnosťou veľkého množstva kombinácií materiálov vnútorného vybavenia, dverových výplní a profilových systémov.

Máme bohaté skúsenosti so vstavanými skriňami a šatníkmi. Ponúkame Vám vstavané skrine na mieru. K dispozícii máme veľkú škálu farebného a materiálového prevedenia. V ponuke nájdete množstvo elegantných profilov v rôznych farebných prevedeniach. Viecero profilov poskytuje aj možnosť imitácie dreva. Dvere si môžte ozdobiť rôznymi zrkadlami, farebnými sklennými lacobelmi, kovovými výstuhami. K praktickému využitiu vnútorného priestoru skriní veľkou mierou prispieva aj vhodná voľba vnútorného vybavenia.