Kuchynské linky

Varenie je udalosť

Funkcia kuchýň sa mení, upevňuje sa jej postavenie ako spoločenskej a obytnej miestnosti, kde sa odohráva rodinný, ale aj spoločenský život. Varenie je udalosť, ktorá už nemá byť ukrytá pred zrakmi spoločnosti. Tá sa dnes aktívne zapája do procesu prípravy pokrmu.
Kuchyňa je čoraz ambicióznejšia a prekračuje hranice svojho pôsobenia. Podľa posledných trendov už stráca svoju jednoznačnú definíciu. Prelína sa s obytným priestorom a zariadením, hrá sa s farbami či vzormi, maskuje sa do iných foriem a skrýva sa. Je tvárnejšia a tajomnejšia.

3-rozmerná vizualizácia

Pred zariadením vášho domova treba vaše sny a predstavy sformovať do čo najživšieho grafického návrhu, aby ste si ich mohli jednoduchšie predstaviť. U nás vám skúsení návrhári urobia 3-rozmernú vizualizáciu v rôznych materiálových, farebných a tvarových prevedeniach. Kuchyňu zameriame u Vás doma, kuchynskú linku vyrobíme, dovezieme a namontujeme. Firma HOBLO vyrába kuchynské linky na mieru. To znamená, že každý návrh kuchyne vytvorený v našom štúdiu a zhotovený vo výrobe je originál. Kvalitné a moderné vybavenie výroby dáva široké možnosti materiálového a tvarového prevedenia.

Výroba na mieru

Rýchlo a kvalitne vyrobíme pre Vás kuchynskú linku, vstavané skrine, zariadenia do obývačky, detskej izby, či kancelárie. Pri výrobe používame moderné technológie, kvalitné materiály, kovania s predĺženou životnosťou a zásuvkové výsuvy, ktoré uspokoja aj tých najnáročnejších zákazníkov. Môžete si u nás vybrať zo širokej ponuky dvierok, pracovných dosiek, úchytiek, drezov, vnútorného vybavenia a iného doplnkového sortimentu. Štandardne používame ABS hrany, ktoré predĺžia životnosť vašej kuchynskej linky, sú pevnejšie a trvácnejšie. Spodné skrinky vyrábame na nožičkách s coklom, ktorý sa dá v prípade potreby odnímať. Kuchynskú linku vyrábame na mieru, to znamená, ze vyrobíme akúkoľvek atypickú skrinku, policu, tak aby kuchynská linka spĺňala Vaše predstavy a účel. Vypracujeme pre Vás počítačový 3D návrh s kompletnou cenovou ponukou, odborne Vám poradíme. Cieľom našej firmy je vysoká kvalita za rozumné ceny a maximálna spokojnosť zákazníka.

Dvierka možete si vybrať aké chcete dvierka, je veľa možností, napríklad dvierka s prírodnou dyhou alebo PVC fóliou. Môžete sa ale rozhodnúť aj pre dvierka z masívu, alebo pre dvierka striekané. Viema vám samozrejme vyhotoviť aj dvierka v hliníkovom ráme.


Korpusy skriniek sú základom a nosnou časťou celej kuchyne. Aby vydržali každodenné zaťaženie v dobrom stave, vyrábame ich z kvalitných 18mm DTD dosiek. Môžete si vybrať zo širokej ponuky dezénov od výrobcov: Bučina, Wodego, Egger. Z našej širokej ponuky farieb si môžte vybrať práve tú Vašu správnu kombináciu. Je dôležité, aby korpusy boli vhodne zladené s farbou dvierok a ak máte problém s výberom, radi vám pomôžeme.


Pracovné dosky sú každodenne namáhné rôznymi prácami. Musia odolávať ostrým nožom, horúcim hrncom, rozliatej vode a iným mechanickým zaťaženiam. K tomu musí byť zdravotne nezávadná a musí sa dať hygienicky udržiavať. Preto pri výrobe používame len pracovné dosky v osvedčenej kvalite. Vami vybratý typ pracovnej dosky prispoôsobíme potrebám kuchyne, rozmeru a typu kuchynského dresu alebo iným špeciálnym požiadavkám.