Kancelársky nábytok

Kancelária podľa vašich predstáv

V našej ponuke najdete široký výber kancelárskeho nábytku od manažérskeho, pre náročných klientov, až po kancelársky nábytok ekonomický, pre štandardné kancelárie, či veľkopriestorové kancelárie open space.

Ponúkaný kancelársky nábytok ke kompletne zhotovený u nás, prispôsobený vašim potrebám a požiadavkam, s použitím najmodernejších technológií a s maximálnym ohľadom na životné prostredie.

Naše výrobky zdpovedajú všetkým požadovaným normám EU a zaručujú maximálnu zdravotnú nezávadnosť a bezpečné používanie

Typológia kancelárskeho nábytku

HOBLO office easy

Kancelárskny nábytok office easy: korpusy skriniek sú zhotovené z LDTD 18 mm, predné plochy z LDTD18 mm, hrany korpusov ako aj predných plôch ABS 0,5 mm, sklo 4 mm, stoly LDTD 18 mm, stolové pláty opatrené ABS hranou 2 mm.
Prevedenie: čerešňa, jelša, buk

Cenník kancelárskeho nábytku HOBLO office easy

HOBLO office standard

Kancelárskny nábytok office standard: korpusy skriniek sú zhotovené z LDTD 18 mm, predné plochy z LDTD18 mm, predné hrany na dnách, ako aj hrany dvierok sú opatrené ABS hranou 2 mm, sklo 4 mm, stoly LDTD 18 mm, stolové pláty sú opatrené ABS hranou 2 mm. Dná sú naložené na boky s presahom 20 mm.
Prevedenie: čerešňa, jelša, buk

Cenník kancelárskeho nábytku HOBLO office standard

HOBLO office standard plus

Kancelárskny nábytok office standard plus: korpusy skriniek sú zhotovené z LDTD 18 mm (dná 25 mm) dná sú naložené na boky s presahom 20 mm, predné plochy z LDTD18 mm, predné hrany na dnách, ako aj hrany dvierok sú opatrené ABS hranou 2 mm, sklo 5 mm, stoly LDTD 25 mm, stolové pláty sú opatrené ABS hranou 2 mm.
Prevedenie: čerešňa, jelša, buk

Cenník kancelárskeho nábytku HOBLO office standard plus